Domáce opravné prostriedky pre svalové bolesti

Papája

Zdravé ovocie, ktoré môžete ľahko nájsť v hypermarket a môžete zbaviť bolesti svalov v dôsledku látky, ktoré obsahuje a ktoré znižujú zápal. Navyše, vitamíny A, C a e, ktoré obsahuje, zmierňuje bolesť. Zakaždým, keď máte boľavé svaly, jesť pohár papája. Na liečbu niekoľko dní, jesť porcie denne.

Papája krém

Infúzie s myrha a kadidlo

Aby infúznu myrha a kadidlo, a potom nalejte kvapaliny v obväz si gázy, ktoré môžete použiť a potom na bolestivé miesto. Infúzii zastaví sa zápal a zmierňuje bolesť. Môžete nájsť v lekárni masť na bolesti, ktoré obsahujú myrha a kadidlo a môžete ho používať v jednom.

Infúzie s myrha a kadidlo vo forme gélu

Masť s chilli papričkami

Jednoduchý recept na masti, vyrobené v dome: chilli korenie a kokosový olej. Zmesi dve čajové lyžičky kajenského korenia, búšila v poriadku s pol šálky kokosového oleja uchovávať v chladničke a aplikovať zmes na bolestivé oblasti. Korenie hreje svalov a tíši bolesť. Tip: ak začnete sting pokožke, umyte sa studenou vodou.

Masť s chilli papričkami

Žihľava

Všetky typy reumatickými ochoreniami profitovať z liečby na základe žihľavy. Pomáhajú znížiť zápal v kĺboch, a zároveň posilňuje štruktúru kostí, pretože minerálov v zložení rastlín (vápnik, horčík, kremík). Pre zvýšený účinok, žihľava je možné kombinovať s inými rastlinami, ako je vŕba, baza čierna, crețușca, medovky a breza. Pripraviť decoction z lyžicu zmesi bylín v pohári vody, varíme jednu-dve minúty a potom nechajte vylúhovať pre iného 10-15 minút. Piť tri šálky čaju denne.

Žihľava

Horúce a studené obklady na bolestivé miesta


Keď bolesť je v akútnej fáze, môže byť soothed uplatnením sa na dotknutom mieste obklady z čerstvých listov kapusty, zahrieva v predstihu. Listy môžu byť opravené s gázy a musí sa meniť každé dva-tri hodiny. Pomoc a obklady s švédske horké prípravky. Namočte čistú gázu s švédske horké prípravky a aplikovať na postihnuté miesta, po čom ste už predtým rozmazal so smotanou nechtíka. Takéto obklady môžu byť vyrobené s použitím octu, aroma alebo balsamico (dať lyžicu octu a liter vriacej vode). Tiež, chren upokojiť rýchlo reumatické bolesti. Koreň chren rošt, dať ju na handričku a aplikovať na bolestivé oblasti. Rovnakým spôsobom môžete postupovať pomocou rozdrvený cesnak alebo cibuľu listy. Účinná v situácii ako je táto, sú a horúce obklady s hrubá soľ (soľ sa zohriať v rúre a potom ich použiť na postihnutých kĺbov, reumatizmu, čistou handričkou).

Horúce a studené obklady na bolestivé miesta

Popular Today
Mária Maťová našla spôsob, ako schudnúť, a chce pomôcť aj ostatným
Read more
10 zelených smoothie receptov, ktoré nezruinujú vašu peňaženku
Read more
SLADKOSTI, ČOKOLÁDA a CHUDNUTIE.
Read more
10 skvelých tipov na bleskové omladenie
Read more
DOMÁCE PLEŤOVÉ MASKY
Read more
Odstránenie vrások pod očami - 9 najlepších domácich masiek
Read more
Liečba noha ľudových opravné prostriedky športovca
Read more
Už žiadne trápenie. Ako som schudla
Read more

Never Miss A Post!