Odstránenie vrások pod očami - 9 najlepších domácich masiek

Vrásky pod očami môžu byť dvoch typov – tie, ktoré sa objavia vedľa očí, známe ako vejárovité vrásky alebo „vranie nohy“ a vrásky, ktoré sa objavia pod očami, známe ako vrásky pod očami. Vzhľad jemných línií okolo očí a vrások pod očami je veľký problém, ktorý ovplyvňuje veľa mužov a žien v súčasnosti. Vrásky v oblasti očí môžu byť najmä priťažujúce, či už ide o vejárovité vrásky alebo línie, ktoré sa tvoria priamo pod očami. Chcete sa zbaviť vrások pod očami a vejárovitých vrások? Doma vyrobené očné masky sú najlepšia prírodná metóda na odstránenie očných vrások, vejárovitých vrások, vačkov a tmavých kruhov pod očami. Taktiež môžete spevniť ovísajúcu pokožku pod očami prirodzene s týmito maskami na tvár.

Najlepšie doma vyrobené masky na odstránenie vrások pod očami a vejárovitých vrások

Nasledujúce prírodné recepty na očné masky zvyšujú krásu vašich očí. Pravidelná aplikácia týchto očných masiek vám pomôže zbaviť sa očných vrások, vačkov a tmavých kruhov pod očami rýchlo, z pohodlia domova.

Domáca maska na očné vrásky s avokádom


Vezmite misku, pridajte 3 plátky avokáda a premiešajte s 5 kvapkami mandľového oleja. Potom to rozpučte s vidličkou, kým sa avokádo nezmení na krémovú konzistenciu. Aplikujte na vráskavú pokožku okolo očí. Nechajte pôsobiť aspoň 5 minút a zmyte so studenou vodou. Táto prírodná maska na očné vrásky omladí vaše oči a pomôže vám s tmavými kruhmi a vráskami okolo očí.

Domáca maska na očné vrásky so zemiakmi a medom


Pripravte si ďalšiu výbornú masku na zbavenie sa vrások pod očami so zemiakom a medom. Postrúhajte jeden zemiak a zmiešajte s čajovou lyžičkou medu na vytvorenie pasty. Rozdeľte túto pastu na dve tampóny na tvár a položte na obe oči, a uistite sa, že maska zakrýva aj hlboké vrásky okolo očí. Pravidelná aplikácia tejto prírodnej očnej masky 2 až 3krát za týždeň, zmenší vačky a tmavé kruhy pod očami a vejárovité vrásky. Tento prírodný domáci recept je tiež najlepší na odstránenie mŕtvych buniek a spevnenie oslabenej ovísajúce pokožky pod očami.

Domáca maska na očné vrásky s jablkom a ananásom

Ďalším excelentným receptom na zbavenie sa vrások pod očami, ovisnutej pokožky a tmavých kruhov pod očami je aplikácia zmesi jablkovej a ananásovej šťavy na jemnú pokožku v oblasti očí. Namočte tampón na tvár do ananásovo-jablčnej zmesi a následne aplikujte na pokožku v okolí očí na 10 až 15 minút. Je to jedna z najlepších masiek na vrásky, ktoré redukuje vrásky pod očami a vejárovité vrásky alebo vrásky od smiatia, prírodne a rýchlo.

Domáca maska na očné vrásky s vrecúškami harmančekového čaju

Potrebujete rýchlu pomoc pre tmavé kruhy, vejárovité vrásky a hlboké ryhy pod očami? Podržte mokré čajové vrecúška na vašich očiach na redukciu vrások a tmavých kruhov pod očami. Namočte pár harmančekových vreciek do horúcej vody, potom opláchnite v studenej vode, aby ste ich mohli priložiť na oči. Nechajte pôsobiť na očiach aspoň 10 minút. Táto prírodná liečba je najlepšia pre odstránenie vejárovitých vrások okolo očí, opuchnutých očí a tmavých kruhov pod očami.

Domáca maska na oči s uhorkou a petržlenom

Maska na tvár s uhorkou a petržlenom vám pomôže získať prírodnou cestou pokožku bez vrások. Uhorka je skvelý zdroj vitamínu C a E, kyseliny listovej a minerálov. Maska na oči s uhorkou redukuje začervenanie, vyhladzuje a vyživuje pokožku, uvoľňuje jemné línie, vrásky a tmavé kruhy pod očami. Vezmite menšiu uhorku, postrúhajte na jemnom strúhadle a vytlačte šťavu. Zmiešajte ju s posekaným petržlenom. Položte uhorkovú zmes na tenkú látku a aplikujte ju na oblasť pod očami na 15 minút. Petržlen redukuje očné vrásky, začervenanie, tmavé kruhy, zápaly, vačky pod očami a rozžaruje oči. Táto prírodná maska na tvár tiež pomáha redukovať ovisnutú pokožku pod očami.

Domáca očná maska na vrásky s použitím vaječných žĺtkov a masla


Jedným z najlepších spôsobov ako redukovať vrásky pod očami a vejárovité vrásky je aplikovať masku proti vráskam s vaječným žĺtkom a maslom. Na prípravu tejto vrásky odstraňujúcej masky, oddeľte žĺtka od bielkov 2 vajec. V miske zmixujte vaječné žĺtka a 1 až 2 čajové lyžičky masla a aplikujte zmes na pokožku pod očami. Nechajte masku na očiach 20 minút a potom umyte studenou vodou.

Domáca maska na odstránenie vrások s tvarohom


Tvaroh je najlepší na odstránenie vrások pod očami a vejárovitých vrások. Vezmite rovnakú časť tvarohu, medu, rastlinného oleja a krému. Zmiešajte tieto ingrediencie na konzistentnú hustú pastu a aplikujte ju jemne pod oblasť očí na 20 minút pre rýchle zbavenie sa vrások pod očami a línií od smiatia okolo očí. Tmavé škvrny a miesta pod očami môžu domácou maskou z tvarohu vyblednúť. Vezmite si trochu tvarohu, zabaľte ho do husto tkanej gázy a položte na očné viečka na 10 minút, aby ste sa zbavili tmavých kruhov pod očami.

Domáca maska na oči proti vráskam s použitím hamamelu


Hamamel ma silné sťahujúce účinky a antioxidačné vlastnosti. Navlhčite žinku do hamamelu a položte si ju na oči kým ležíte. Nechajte pôsobiť najmenej 15 minút, pre čo najlepšie výsledky. Toto je jedna z najlepších očných masiek, ktorá viditeľne redukuje jemné línie a hlboké vrásky v okolí jemnej oblasti očí. Extrakt z hamamelu, prírodný sťahovač, pomáha redukovať ovísajúcu pokožku pod očami, hlboké vrásky v okolí očí, tmavé kruhy a opuch pod očami. Antioxidačné a proti-starnúce vlastnosti hamamelu môžu byť tiež nápomocné s poškodením UV žiarenia a ostatných symptómov starnutia.

Domáca maska na oči proti vráskam s chlebom

Chlebová maska pomôže ochrániť pred ovísajúcou pokožkou v okolí očí a redukuje existujúce vrásky pod očami a vejárovité vrásky. Pre výrobu masky na oči proti vráskam, vezmite malý kúsok jemného bieleho chleba a položte ho do zohriateho masla. Naneste zmes na vašu pokožku v okolí očí na 20 minút a umyte ju so studenou vodou.

Pokožka v okolí očí je veľmi jemná a tenká, to je dôvod prečo sa vejárovité alebo vrásky od smiatia okolo očí typicky objavia ako prvé. Pravidelná aplikácia masiek odstraňujúcich očné vrásky môže významne zjemniť existujúce vrásky okolo vašich očí. Tieto prírodné domáce masky na oči proti vráskam, urobia vaše oči zdravšími, žiarivejšími a pokožku v oblasti očí hladšiu a mladšiu. Môžete aplikovať svoj obľúbený očný krém proti starnutiu, po aplikácii očnej masky.

Popular Today
Prírodná kozmetika
Read more
Narodili ste sa v inom znamení, ako ste si doteraz mysleli
Read more
Nápoje, s ktorými spálite tuky a schudnete!
Read more
Domáce opravné prostriedky pre svalové bolesti
Read more
Ako Sa Zbaviť Vrások Tváre V Domácnosti?
Read more
Jednoduché recepty smoothie a živá strava
Read more
​Najlepšia diéta: Štíhli budete z kakao
Read more
Liečba noha ľudových opravné prostriedky športovca
Read more

Never Miss A Post!