HUBA NOHA - AKO LIEČBA


Včera nohy potešila perfektná nehu, a dnes neznesiteľné svrbenie a zapálenú pokožku volá po okamžitej akcii.Zdá sa, že bazén dal "pekný" bonus.Alebo viny papuče, v ktorom bolo nutné dať na topánky na večierku minulý týždeň?V skutočnosti, teraz to nie je tak dôležité, odkiaľ prichádzajú k útoku.Je možné liečiť plesňové infekcie a ako sa chrániť v budúcnosti - sú skúmané spoločne.

Huba Noha - Spôsobuje

nôh huba - vysoko nákazlivé infekčné ochorenie spôsobené určitými druhmi húb.Ľahko self-infekcie a sú príčinou rýchleho nárastu nosiča hubové infekcie.Odborníci sa domnievajú, že zhruba 70% svetovej populácie aspoň raz zažili nepríjemné príznaky mykózy nôh.Môžete sa nakaziť v bazéne a na pláži, sauna, i športové šatne, zatiaľ čo iní obuvanii papuče a využitie spoločného uteráka.

noha huba môže nastať sami o sebe, obzvlášť vystavené tomuto mužovi, pretože neustále nosenie tesných uzavretých topánok a veľkým potenie nôh.Teplé a vlhké prostredie - ideálne podmienky pre rýchly rast plesní.Infekcia s hubou no

hy je možné a pedikúra postup, kedy veliteľ je používanie nesterilných nástrojov.

s najväčšou pravdepodobnosťou infikovaná hubou zastaví ľuďom so slabým imunitným systémom.Okrem toho skupina s vysokým rizikom zahŕňa pacientov s prekrvením nôh, trpia niektorých chronických ochorení - cukrovka, zvýšené potenie, obezita, kŕčové žily.Polovica seniorov má nejaké či iných hubových chorôb.Častý výskyt mozoľov a vredy na nohách húb uľahčuje prechod na nové stále bydlisko.Noha huba - príznaky

Odborníci sú rozdelené noha huba pre niekoľko foriem rozvoja, z ktorých každá má charakteristické rysy:

1. skvamocelulárnym - počiatočné formu ochorenia nespôsobuje žiadne ťažkosti.Huba sa objaví iba nožný olupovaniu pokožky - medzi prstami, na ich základni, na strane chodidla a pätou.

2. giperkeratoticheskie - koža na nohách sa kondenzuje a zahustený, vzor stáva výraznejšie u kožných záhybov sa objaví malý peeling, pripomínajúce múku.Vonkajšie prejavy pridaný svrbenie, nepríjemný pocit pri chôdzi, pocit prílišnej suchosti pokožky a nepohodlie, objavia bolestivé praskliny.

3. intertriginoznoy - pálenie a intenzívne svrbenie, odlupovanie vrchnej vrstvy kože, kože sčervená a praskliny medzi prstami.V tejto fáze rozvoja hubových infekcií nôh dáva veľa trápenia a je najbežnejší.

4. Disgidroticheskaya - vyvrcholenie ochorenia.Príznaky plesňové nohy sa objaví malé bublinky tvoria po otvorení erózii.Peeling, odlupovanie kože, čo horúčku, ťažkú svrbenie a pálenie, opuchy - všetky nepríjemné prejavy môžu byť pridané a bakteriálne infekcie.Reakcia imunitného systému je schopný prejaviť ťažkú alergiu, a nie nevyhnutne v mieste porážky huby.

A čo vy sa ocitnete v takýchto nepríjemných príznakov?Samozrejme, bez pomoci lekára nemôže robiť.Niektorí veria, že noha huba sa objaví iba svrbenie a bolesť, ale problém je oveľa vážnejší.Bunky húb nie sú len žijú na povrchu kože, ktoré sú bez vyzvania zavedené do lymfatického systému a spôsobiť ďalšie problémy - oslabiť telo a prispieva k výraznému zníženiu imunity.Neošetrené do konca huby je schopný skryť a čakať na príležitosť k novému útoku.To vylučuje toxíny a spôsobujú alergie, je schopný vyvolať erysipel a zhoršiť príznaky diabetu, bráni riadnemu odpočinok a komplikovaný osobný život.Preto je najlepšou možnosťou, ako sa zbaviť tohto javu - návštevy dermatológa a úzkostlivou realizácii jej odporúčaní.Huba Noha - diagnostika

diagnostikovať huba noha lekár bude môcť mať v prieskume dopytovania podrobne o príznakoch a podobných ochorení prenášaných skôr.Avšak, pre presnú diagnózu vyžaduje detekciu väzby patogén.Ak chcete to, vziať vločky a malý kúsok kože a skúmal pod mikroskopom.Prostredníctvom laboratórne testy prvýkrát objavená ťažkosti pôvodcu a potom umiestnením do média, identifikovať typ huby.Ale bohužiaľ, je možné, aby približne 60% prípadov.Napriek tejto nízke sadzby, účinná liečba je povinný vymenovať lekára, pretože mnoho liekov majú široké spektrum účinku.

Najčastejšími pôvodcami nohy huby:

- Trichophyton mentagrofites (Trichophyton mentagrophytes) - plesňové ochorenie nôh;

- Trichophyton rubrum (Trichophyton rubrum) - vplyv na nohu, môže tiež zostať na rukách a vo veľkých záhybov kože (napr, triesla).Schopný sa šíriť lymphogenous cestu;

- Trichophyton interdigitale (Trichophyton interdigitale) - trpí medziprstových vesmírnych nôh neskôr sa choroba rozšíri do celej nohy;

- albikans Candida (Candida albicans) - často prináša problémy pre ženy.

Definícia agenta pomáha priradiť najúčinnejší v boji proti liečbu.

Huba Noha - Liečba

došlo skôr, návšteva lekára a liečbu sa spustí, tým väčšia je nádej na jeho úspech.Niekedy sa prístup k lekárovi je oneskorený, pacient sa pokúsi použiť lieky inzerované v televízii a úprimné nádej na úspech.Často sa však táto iniciatíva nekončí správne - niekedy liečba jednoducho nie je efektívne, a niekedy vedľajšie účinky liekov zvýšiť počet problémov.

Huba Noha - pomerne závažné ochorenie, liečba jej komplexné a vykonávané v niekoľkých smeroch:

- odstránenie zápalového procesu;

- použitie antimykotík;- reštaurovanie normálneho krvného obehu v nohách.

Niekedy sa systémom noha huba toky, je veľmi ťažké, s ťažkou svrbenie a bolesti.Za účelom zmiernenia stavu, lekár predpíše priebeh kúpele nôh s manganistanu draselného.Tým sa odstráni veľké váhy a zrohovatenej kože zmäkne.Pre zmiernenie jeho možné využitie a 5-20% salicylová vazelína, potom pomocou pemzy.Potom, čo noha sa aplikuje na zásobníkoch, ako antibiotiká krémov a lieky, ktoré znižujú zápal.Až po zmiznutí vredov a rán môže začať použitia antimykotík.Je nutné dezinfikovať obuv a starostlivosť o položky, ponožky a pravidelne meniť, aby železa po umytí železo.

účinným prostriedkom pre liečbu obuvi:

práce sa vykonáva v rukaviciach!Vatovým tampónom namočeným v jamke octu, trikrát spracovať vnútorný povrch topánky.Dať tamponchik použitý v päte topánky, topánky dať do igelitového vrecka, starostlivo zviazať a zabudnúť na to na jeden deň.Po uplynutí vaty na čistenie a vetrať topánky vonku.

základom liečby pri nohách huba je použitie lokálnych účinkov liekov tým, že ich aplikáciou na postihnutú oblasť.Takéto lieky sú Mikonazol, Lamisil, Tinakitin, klotrimazol, Nizoral dávkovaný v lekárňach bez lekárskeho predpisu.

Pozor!Ak sa rozhodnete obísť bez pomoci dermatológa, používať protiplesňový liek presne podľa inštrukcií a starostlivo sledovať výsledky.Pokiaľ nie je žiadne viditeľné zlepšenie alebo nežiaducich účinkov nie je ignorovať návštevu lekára.

fungicídny masti alebo krémy jemne, ale dôkladne vtiera do postihnutého kožu zastaviť 2-3 krát denne, je priebeh liečby je dva týždne.V závislosti od zložitosti a zanedbávanie ochorenie, lekár môže predpísať lieky, ktoré budú mať k trvať dlhšie ako mesiac, alebo jednotlivých predmetov.Nepoužívajte systém na svojich prípravkoch.S ich špecialista vymenovanie berie do úvahy viacero faktorov, ktoré nemožno určiť sami.Je to nebezpečné lieky, a niektoré z nich vyžadujú pravidelné sledovanie reakcie tela, vykonáva biochemické vyšetrenie krvi.

veľmi dôležité vykonávať liečebnú kúru s antimykotické lieky úplne.Niekedy sa zmiznutím hlavných prejavov ochorenia, pacient self-vyhlási sám zdravé.Zmiznutie svrbenie neznamená oživenia, je stále ešte úplne zbaviť telo nežiaduce hostí.

Huba Noha - Liečebne ľudových prostriedkov

Mnohé tradičnej medicíny recepty, ktoré prešli skúškou času, aby bolo možné sa zbaviť plesne zastávkach.Avšak, ich úspech závisí na štádiu choroby.Rozhodnúť, ktorá je lepšia - návšteva lekára, alebo možno je to len dočasný oddych - každý by mal vlastniť.Avšak, ak chcete - môžete skúsiť.

1. Štyri lyžice suché lastovičníka zalejeme pol litrom vriacej vody.Nechajte vychladnúť na príjemne teplé teploty a používa ku kúpeľom, aby nohy by mali byť počas pol hodiny.Namiesto lastovičník môže mať rovnaké množstvo paliny.2. zmäkčenie lopúcha list a obväz na boľavé miesto.Listy menia dvakrát denne, celkový priebeh liečby - 3 týždne.

3. Naneste na postihnutú kožu nasiaknutých čerstvé listy žeriava, opraviť bandážovanie a mení každý deň.

4. prelisovaný cesnak dôkladne premiešavať s rovnakým množstvom masla.Namažte noha huba 2 krát denne, kým sa neuzdraví.

5. Ocot v množstve 100 gramov, jeden surové vajcia v škrupine a 200 gramov masla.Jemne mieša v sklenenej nádobe a ponechaná v chladničke po dobu jedného týždňa, až do úplného rozpustenia plášťa.Po tom, dôkladne premiešajte a potrite nohy v noci po dobu 2 týždňov.Táto zmes bola uložená na chladnom mieste.

Ďalšou možnosťou - čakať na rozpustenie octu v škrupiny, a až potom pridajte 1 lyžičku masla.

6. Teaspoon zbierka listov skorocelu, paliny, rebríčka a lopúcha zalejeme 200 gramov vriacej vody a necháme 12 hodín.Pitie v troch dávkach v priebehu dňa, najlepšie pred jedlom.

7. Priveďte do varu liter vody, pridajte 1 lyžicu tabaku a prijať ďalšie teplo po dobu 2-3 minút.Roztok bol vložil do misky, a čaká na komfortnú teplotu, dolné končatiny do neho.Tento postup pokračuje až do studenej vody po ukončení jej nohy nemajú stieranie.Pritom je nutné pred spaním, nohy v dopoludňajších hodinách opláchnite čistou vodou.

8. Použitie krém namiesto obvyklého krému.Mazanie v noci zmierňuje svrbenie, lieči praskliny a eliminuje huba.

9. Brew organická káva a robiť kúpele v noci.Okrem vyliečiť nôh huba, kávy granty súťažných nohy, odstraňuje nepríjemné pocity.

vymiznutie vonkajších prejavov choroby neznamená úplné uzdravenie.Majte to na pamäti pri použití peňazí ľudu v návratových návštev u lekára.

Huba Noha - prevencia

Plne odovzdaním priebeh liečby a zbaviť sa nepríjemných "hostia", nemali by sme zabúdať, že záruka opakované infekcie neexistuje.Iba osobnú hygienu a preventívne opatrenia s cieľom zabrániť ďalšej stretnutie s hubou nohy.Nie je ťažké opatrenia s cieľom zabrániť pleseň nôh:

- nepoužívajú niekoho iného topánky a nenechajte svoje šaty;

- čerstvé pre denné nosenie, pančuchy alebo ponožky;

- po vodnej procedúry starostlivo utrite nohy;

- nechoďte bosí na pláži alebo v bazéne, použite špeciálny plážové šľapky;

- nohy starostlivosť by mali používať iba jednotlivé nástroje - pilník na nechty, nožnice, pinzeta;

- prijať okamžité opatrenia na liečbu rezov a boláky na koži - slúži ako uvítací brána pre plesňových infekcií;

- v najteplejšom ročnom období je najlepšie použiť ľahkou otvorené topánky vyrobené z prírodných materiálov;

- posilňuje imunitný systém - chôdza, plávanie, nálada, nezabudnite o vitamíny a zdravá pravom menu.

pozývame na návštevu, huba domáci budú uskutoční nikdy opustiť dobrovoľne.Jedinou účinnou integrovaná liečba mohla zbaviť plesne nôh a dodržiavanie preventívnych opatrení - nemôže nájsť ho znovu na nohy.

Popular Today
HUBA NOHA - AKO LIEČBA
Read more
Ako sa správne stravovať
Read more
Ako sa zbaviť kŕčových žíl: 10 prírodných liekov
Read more
Už žiadne trápenie. Ako som schudla
Read more
Vyrobte si vlastnú biokozmetiku
Read more
Ako schudnúť a čím vlastne začať ?
Read more
Jednoduché recepty smoothie a živá strava
Read more
Zbaviť nikotínu v tele
Read more

Never Miss A Post!