​Použite jablčný ocot na liečbu artritídy a bolesti kĺbov – úžasný domáci recept!Artritída môže postihnúť rôzne časti tela a výsledkom môže byť silná bolesť. Bolesti kĺbov sú bežným stavom, ktorý môže byť slabý, no aj vážny. Tohto druhu bolesti sa môžete zbaviť s poriadnym odpočinkom a správnou liečbou, no niekedy je príliš neznesiteľná.

Určite ste už skúsili mnoho tabletiek proti bolesti s nádejou, že vám pomôžu, no neúspešne. Prírodné liečivá sú efektívnejšie a sú založené na zdravých prísadách, čo vedie k zdravej liečbe. Tieto prírodné liečivá obsahujú jablčný ocot (ACV), ktorý je veľmi zdravou ingredienciou.

ACV je veľmi efektívny proti bolesti kĺbov, no tiež pri prečisťovaní tela od toxínov a pravidelné používanie sa vám rozhodne oplatí.

Môžete tak pitím jablčného octu predchádzať artritídu.

Príprava:Zmiešajte 1-3 lyžice jablčného octu s 250 ml vody či čerešňovým džúsom. Túto zmes vypite vždy pred jedlom.

Kokosový olej a jablčný ocotAk chcete ešte lepšie výsledky, zmiešajte 2 lyžice jablčného octu a 1 lyžicu kokosového oleja. Túto zmes natrite na postihnuté miesto a výsledky sa dostavia po krátkom čase.

Kúpeľ v jablčnom octe


Môžete si pripraviť kúpeľ pre vaše nohy s pomocou jablčného octu. Zmiešajte 6 hrnčekov vody s trochou jablčného octu a ponorte do zmesi chodidlá. No ak bolesť cítite v krku či inej časti tela, jednoducho do tekutiny namočte bavlnený uterák a priložte si ho na krk či bolestivé miesto.♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦


Popular Today
Ako sa zbaviť kŕčových žíl s cibuľou a jablkový ocot?
Read more
Ako Sa Zbaviť Vrások Tváre V Domácnosti?
Read more
Horoskop 2017
Read more
Ako sa zbaviť kŕčových žíl: 10 prírodných liekov!
Read more
Liečba noha ľudových opravné prostriedky športovca
Read more
Prírodná kozmetika
Read more
Tipy ako zvýšiť veľkosť
Read more
Domáce opravné prostriedky pre svalové bolesti
Read more

Never Miss A Post!